Płytki Opoczno - niepowtarzalny styl i wytrzymałość

Styl i charakter każdego wnętrza zależy od użytych materiałów i dodatków. Możliwości są nieograniczone, a jedynym czynnikiem ograniczającym jest kreatywność i wyobraźnia. Płytki ceramiczne stanowią często podstawę do aranżacji wnętrza. Umieszczone na ścianach lub podłodze, nie tylko podkreślają paletę kolorów pomieszczenia, ale także nadają mu charakter i styl.

Marka Opoczno oferuje ponad 120 kolekcji płytek. Aby mogli Państwu znaleźć kolekcje, które najlepiej odpowiadają Państwa wizji, podzielona została na segmenty, których głównymi tematami są natura (drewno, kamień), kolory, wzory i nowe trendy w aranżacji wnętrz, takie jak np. Cemento, inspirowane betonem architektonicznym.

Cemento, inspirowane betonem architektonicznym. Wybierz temat, który najlepiej pasuje do Twojego wymarzonego wnętrza. Daj się zainspirować naszym pomysłom i stwórz niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju i stylowe projekty.

Opoczno od wielu lat inspiruje się do projektowania wnętrz o niepowtarzalnym stylu, dostarczając płytki o bogatej różnorodności wzorów, kolorów, struktur i formatów.

Każda kolekcja to wyszukany projekt wynikający z zaangażowania projektantów, którzy z pasją poszukują pomysłów zgodnych z trendami i oczekiwaniami klientów. Delikatne połączenie tradycji z nowoczesnością oraz zastosowanie najnowocześniejszej technologii sprawia, że wszystkie produkty Opoczna wyróżniają się wyjątkową estetyką i doskonałą jakością.

Sprawdź ofertę sklepu modnalazienka.pl na kolekcje płytek Opoczno ! - Dowiedz się więcej TUTAJ >>

W poszukiwaniu koncepcji artystycznych

Od samego początku istnienia firmy zadbano o niepowtarzalny charakter produktów, współpracując z artystami, projektantami i technikami.

W 1905 roku Dziewulski i Lange S.A. wraz z Klubem Architektów ogłosiły konkurs na najpiękniejsze wzory zdobiące płytki opoczyńskie. Również współczesne kolekcje odzwierciedlają europejskie trendy w designie, modzie i sztuce, oryginalna koncepcja projektantów współpracujących z biurami projektowymi z Włoch i Hiszpanii. Cenione przez projektantów wnętrz płytki ceramiczne Opoczno są połączeniem klasyki i nowoczesności, tworzących wiele unikalnych kolekcji.